Národní sport

10. května 2009 v 18:51 | fallen |  Komentáře
žná si někdo z vás dvou lidí, kteří to tu čtete, všiml, že probíhá MS v Hokeji.
Uznávám, že samotný název mistroství světa je poněkud honosný, přihlédneme-li k počtu účastníků a hlavně jejich tradiční a neměnné složení. Ale tak to je a i Čadský chlapík má možnost se se svým týmem probojovat kvalifikací, o které my Češi ale nic nevíme, protože jsme prostě vždycky v základu a bez nás by to jako nešlo, protože máme Jardu Jágrů.

Co je ale víc zajímavý, než že jsme Slovákum dali 8-0 (hehee... nic není zajímavější! :-) ) je taková ta vlna, která se pravidelně opakuje a zvedá se i při jakýkoli fotbalových utkáních. A to zejména, když se pak prohraje.
Jedná se vždy o dočasné zrození nové rasy - Antičech.

Takový správný AČ si s radostí, že může svůj šedý a bezpáteřní život konečně nějak zaškatulkovat, vytkne za cíl při jakékoli možnosti dávat ostentatevně najevo, jak reprezentace stojí za hovno ( v lepším případě) a nebo jak by to udělal líp (vážnější forma retardace). Svůj osobní neúspěch ze spackaného života, své neštěstí ze svojí Máni, se kterou ty středy už nejsou co bejvaly, svoji zlost nad posměchy sousedů nad jeho prorezlým fáčkem... to vše zhmotní se do nenávisti vůči národním sportovcům. Nejhorší formy AČ jsou ty zrůdy, které skáčou na Staromáku, když se vyhrává a které první pískají, když se prohrává. Těžko takovýmu člověku vidět do hlavy, ale ono by se toho tam k vidění asi moc nenašlo.

No tak jsme prohráli no. Kdo to viděl, nechť uzná, že to nebyl špatný výkon a že tři tyčky jsou prostě pech. Kdo to neviděl, tak ať proboha aspoň mlčí. Já bejt Jardou nebo Růžičkou, tak tady hlasitě prásknu dveřma a jdu si zapinkat tenis nebo do vířivky, než se DOBROVOLNĚ, po sezoně a skoro ZADARMO pokoušet pantátum u lahváčů zavděčit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama