Tak co maturitaaaa?

21. dubna 2009 v 16:23 | fallen |  Komentáře
Úžasný konverzační téma, fakt. Není den abych na ulici nepotkal známého, který si tak nějak spočte, že už jsem na tý škole nějak dlouho nebo že od revoluce je to 19 let a se škodolibou radostí se mě zeptá. Pak ještě následují otázky na VŠ, který jsou taky skvělý. Už jsem místo práv radší začal říkat ekonomku, to je takový neutrální a tam mě aspoň vemou.

Nicméně bych rád veřejnost požádal ať se mě na to neptá.
Já taky starý lidi nestresuju otázkama Tak co pohřeb a neptám se jich jakou by rádi rakev, nechodím se ptát na onkologii na oblíbené šampony a neptám se tlustejch ženskejch kdy maj termín!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hel Hel | Web | 21. dubna 2009 v 23:44 | Reagovat

:D :D :D

2 Q Q | 24. dubna 2009 v 0:53 | Reagovat

:-) Tohle je velice trefné...
Nejlepší způsob na jaký jsem přišel je říct, že je všechno v nejlepším pořádku, ba naopak, dokonce se na tu maturitu těšíš. A vysoká? Rozhodně práva, nejlépe nejvyšší soudce České republiky.
Totiž, většinou, když se mě na maturitu lidé ptají, (až na pár lidí, (kteří si to teď čtou a) kterým jsem odpověděl neutrálně :-)), chtějí slyšet zápornou odpověď. Snad aby se se mnou měřili, aby se porovnali, nebo chtějí slyšet, že na tom nejsou nejhůř, nebo nevím, ale když jim řeknu, že maturitu zvládnu úplně v pohodě, že tím jsem si jistej, tak už se neptají na žádný další zbytečnosti ;-)
A když se náhodou zeptaj, co bych chtěl dělat, tak řeknu, že bych chtěl programovat navigační systémy do naváděných raket pro armádu, protože v nukleárních zbraních vidím budoucnost, neboť již skoro každý stát vlastní svou uranovou bombu, ale nemá ji jak dopravit do jiného státu, jelikož letadlo dnes není vůbec žádný problém sestřelit - ovšem raketu, tu jen tak někdo nesundá :-)
A většinou se už na nic dalšího neptají... a reakce některých jsou pozoruhodné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama