Změnte si čas

29. března 2009 v 13:15 | fallen |  Komentáře
Je moji žurnalistickou povinností, upozornit vás, mé milé čtenáře, abyste zareagovali na změnu času přeřízením ručiček správným směrem, tedy dopředu. To je totiž jediná dobrá věc na týhle změně, a to, že k přeřízení analogových hodinek stačí pouze jemně cuknout s ručičkama dopředu. O to horší je to napodzim, kdy musíte objet 11hodin. V závislosti na rychlosti servomotorku, který s ručičkama otáčí, to někdy může být docela pakárna.

Jinak je to úplně k ničemu. Nemám rád tuhle změnu, fakt ne. Nejen, že mi dnešek zkrátí o 2 hodiny, ale večer nebudu unavený v adekvátní dobu, naopak ráno bdu postrádat hodinu spánku.
O tom, že bude světlo až do já nevím kdy, ani nemluvím. Už takhle jsem měl problémy s učením a když můj vnitřní řád a časová kontinuita bude narušena tím, že bude pořád světlo a dokud je světlo tak je odpoledne a dokud je odpoledne tak se neučím,... no tak se nenaučím nic!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 woodoo woodoo | Web | 29. března 2009 v 19:26 | Reagovat

Tyhle dny bytostně nesnáším. Být okradena (a ještě ke všemu povinně) o hodinu svého cenného času, toť přímo podpásovka. Alespoň že je to jen jednou do roka...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama