útržky

15. března 2009 v 11:19 | fallen |  Komentáře
- Už mám asi zpátky body na svém řidičském kontě. Teda doufám, už je to rok, co jsem čistej, takže by mi je měli vrátit. A je na čase, protože policie je teď nějaká hustá, co maj ty nový fára. Jsou vidět víc než dřív. Sice všichni na Langera nadávaj, ale tohle je prostě fakt a přes to vlak nejede. Protože tu nejsou koleje, to dá rozum. Včera v noci jsme se trochu pohádali s Renaultem. Je fakt, že jsem si odpoledne cestou z Budějc zase trochu hrál na Alonsa, ale tohle mi dělat nemusel. Sled událostí byl asi takový: 0:10, náměstí -> Asi mám dirku ve vejfuku. 0:11, 100m od náměstí -> WRC traktor, třesou se tabulky v oknech, děti se budí, kácí se stromy...
Ironii je, že přesně to už mě potkalo s mazdou a vypadalo to tak nějak takhle:
Hm.. jak to tak poslouchám tak s mazdou to bylo lepší. S mazdou bylo totiž všechno lepší....

- V těch NSZ mám skore 87,7bodů ze 105, což je dámy a pánové docela mazec. Želbohu mi to po přepočtu na percentil bude úplně k prdu, protože mi teda sedly dvě části a to fakt že dost (skoro 98% úspěšnost) ale v analytický části jsem bouchnul. A jelikož nýbrž a protože se to bude průměrovat, tak spadnu do šedého průměru. Nevadí, příště.

- Viděl jsem konečně Transformers. Moc hezkej film, doporučuju. Ale nešlo si nevšimnout toho, jak nám roboti kázali do duší o tom, jak je lidstvo skvělá rasa, a tak vůbec to bylo tak americky sebevědomě agitační, že jsem měl chuť povstát a jít bojovat za to, že jsem člověk, i když nevím proti komu.

- Čtu knížku Obchodník se smrtí od Hugha Laurieho. Jo, House, MD, to je von. A je to strhující, brilantní a skvělý. Vtipný, sarkastický, inteligentní. Asi hlavním kouzlem je to, že si hrdina knížky neustále povídá se čtenářem, prostě vtahuje člověka do děje. Tak má vypadat moderní literatura, tohle se má číst ve školách a pak děti možná budou víc číst samy. Sorry, ale Višňovej sad fakt není to pravý.

- Poslouchám si Mobyho best of a fakt je to bestofní.

- Včera na právech jsme měli moc hezkou lektorku logiky. Vyjímečně to docela uteklo. :-)) Ale bohužel edukativních kvalit předchozího ajťáka nedosahovala. Jestli něco fakt nesnáším, tak je to ten pocit, když vím (a většinou nejsem sám) správný řešení, dokonce vím kde je chyba a učitel u tabule bezradně tápe, střídavě se dívá do učebnice, na tabuli, do učebnice, na tabuli a neslyší naše rady. "Naštěstí" jsem na to z gymplu zvyklej, takže jsem byl tolerantní. Protože to byla moc hezká lektorka logiky. :-)

- Slibovali dneska 10st a polojasno. Tak se ptám, kde to kua je?

- A na závěr jedna zpráva z našeho města, zdroj prachatickonews.cz:
" Strážníci prachatické městské policie řešili ve středu 11. března případ agresivního zloděje v Penny marketu. Ten tu podle svědků pobíhal po prodejně, urážel zákazníky a snažil se převrátit jeden z regálů. Pak se pokusil přes pokladnu pronést bez placení sedm čokoládových vajíček. Když byl přistižen, všechny je rozbil o zem."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kik Kik | 15. března 2009 v 11:52 | Reagovat

Tys v sobotu taky v Praze? každou druhou a čtvrtou v měsíci? Tak to jsme tak o most od sebe xD

fragmenty dobrý, takovej živej film... kde se tak nějak místo střihu přeostřuje...ale všechno to tam je...

btw. na prachatickonews neumí vazbu podmětu a přísudku, smutné...

2 woodoo woodoo | Web | 16. března 2009 v 17:59 | Reagovat

čím to, že mi článek tak silně připomíná Prousta? Ten proud asociací a myšlenek volně se vynořující ze subjektova vědomí xD

Obzvláště se mi líbí názorná ukázka zkušenosti s mazdou. Do černého pozadí je násilně vklíněná bílá tabulka, která mi (jako ostatně všechno, co se týká byť jen vzdáleně počítače) jasně dává najevo, že něco je špatně... xD

3 fallen fallen | 16. března 2009 v 18:47 | Reagovat

podobnost s Proustem ciste nahodna, protoze nevim co to je :-))

asociacne me ale napadl Svet podle Prota coz je moc hezkej film.

ad tabulka.. chyba je na vasem prijimaci :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama