První letošní

1. března 2009 v 16:20 | fallen |  Moto svět
Teploměr ukazoval 6st, Slunce se semtam ukázalo z pod mraků, a tak jsem se vydal podívat se co dělá Suzuka.
Vytlačil jsem ji ven, nechal aklimatizovat, zlehka si oblékl spodní část enduro obleku a jal se rozcvičit nakopáváním :-) No zahřála mě pěkně, ale přesně ve chvílí, kdy už jsem toho začínal mít dost krásně chytla a předla.

Dooblékl jsem se tedy a zjistil, že jediné chrániče, které mám je helma, protože kolena jsem nechal doma a vestu mám v opravě. Takže opatrně! Usedám na bublající krásku a je mi jasný, že jsem přes zimu nic nezapomněl. Chvilku si tak krásně lítáme po města, ohh ten zátah mi fakt chyběl, pak jsem zkusil teda zajet i na zasněženou loučku a hned mi bylo tepleji, protože jsem se změnil v plavidlo a ubíral se kamsi samovolně neřízeným smykem. Jsem ale zkušenej endurák, takže s nohama na zemi jsem to v nulový rychlosti otočil a zase rychle zpátky na pevnej podklad.

Objiždím si takhle sídliště, protože nechci jet zpátky stejnou cestou. Nechci jet stejnou cestou proto, protože při cestě z města jsem podcenil jednu louži a pani jdoucí dva metry od ní a asi jsem na ní cáknul, což mě fakt mrzí a nerad jsem přispěl ke špatný pověsti motorkářů. :-(
Přes to sídliště ale opatrně, oči i v zádu, protože prostě policajti mě zrovna stavět nemusí, jestli mi rozumíte, takže si takhle odbočuju doleva, už tam skoro jsem a vidim žlutou vestičku, plácačku..aaaa... panika.... doprava a nenapadně pryyyyč.. :-)
Zajímalo by mě jestli se někdy nějaká moje vyjíždka obejde bez policajtů.. :-(

Ale jinak super pocit, mašina šlape, akorát na ní docela kašlu, ale fakt bych to chtěl změnit, takže si najdu čas jí vypucovat a odvést do servisu, abych to měl v létě vklidu. Zaslouží si to :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama