McTrip

12. února 2009 v 11:36 | fallen |  Komentáře
22:00, dopíjíme třetí pivo. Sakra proč tu není Mekáč? Tak si do něj zajedeme!
Ale tak do Budějc, to je trapný. Co takhle BurgerKing v Praze? Joo woe jedem do Prahyyy...
To je dalka jak krava, ale musi bejt v Nemecku! 1188.... Passau NeuburgerStr. NONSTOP :-))
Praha vs. Passau vs. ČB. Chuť podniknout nějakou akci a ne jen kecat u piva je u někoho silnější než strach z noční jízdy napříč státy, ale mě se hlavou honí tváře rodiny truchlící nad mým hrobem, vidím zpravodejství TV NOVA kde Hauptvogel stojí u červenýho Clia omotanýho o strom a k tomu hraje Evanescence My Immortal. Zbaběle tedy odkládáme velkej trip na jindy (ale musí to bejt spontáLně!!) a startujem směr ČB. Silnice osychá, xenony svítí do tmy. V protisměru hlídka PČR.
23:00, Mekáč. Mekka. Nikdo nemá hlad, ale tady jde prostě o toho číze. Jdeme k pokladně, v tu ránu zhasínají světla. Říkám si, asi výpadek a s úsměvem volám 2x číze.
No my už končíme, ale kdyžtak je tu pár McChickenu zbylejch. Se*u! Chci číze hned dělej!

Nikam to nevede, a tak začíná lov na jídlo v ČB. Další typ - Hladový okno u náměstí.
Řidič sviští městem město neměsto, odbočujeme na náměstí, jen si v hlavě řeknu proč to vždycky objíždím jak debil, když se to dá brát tudy. Následuje rychlý sled událostí.
Řidič volá pěší zona, měšťáci, pásy, kua. Jsme zastaveni. Jsme zkontrolovani. Jsme pohrozeni 2000. Kajeme se. Jsme vyřešeni domluvou.Odjíždíme.

Okno samozřejmě zavřené. Letíme tedy do KFC. Zavřené. Od té doby pohrdám ČB. Myslel jsem, že mrtvo je akorát v Berouně, ale ono to spíš vypadá tak, že Prachatice jsou nadstandartně dobrý město. Volíme tedy last chance a to Tesco. Cedule nonstop vyvolala boučlivé veselí.
Skoro celý Tesco je jen naše. Ale k jídlu taky nic moc. Kupuju Kroasant a sešit na matiku :-)

Jistí to benzinka. Spokojeně kupuju 2x suchý zelňák a 24:00 vyjíždíme domu.
Sázky jestli tam ještě bude ta hlídka. :-)
Prohrál jsem korunu. Nový vůz P&Ch se nám zaleskl v dáli za křovím. žlutá vestička se nám vydala vstříc do cesty. Pan řidič vystupuje a konverzuje s příslušníky, zatímco já mám ukrutně vtipný hlášky ohledně alkoholu, neatestovaných folíích, proč se ten policajt drží za rozkrok a proč ten druhej kouká na DVDčko v autě. Naštěstí vše v pořádku a my letíme dál tmou, do postele...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama