Kultůra

23. února 2009 v 23:33 | fallen |  Komentáře
Nejsem barbar, nadruhou stranu jsem zástupce typické mládeže moderní doby. Tak nějak tuším kdo to byl Van Gogh, R. Rol(l)and, Mozart.... Ale můj kulturní život se smrsknul na moderní hudbu a semtam nějaký lepší film, abych ho v půli naštvaný vypnul co to je za pseudointelektuální sra*ku a pustil si nějakou blockbusterovou komešku.

Každopádně ale na to, že to semnou není tak zlé, poukazuje ten pocit, který cítím po nějakém umělečtějším zážitku. Ať už jsou to divadelní, či hudební kusy, jak tomu bylo dnes.
Pokaždé si pak říkám, že se o to začnu víc zajímat. Chodit do divadla, poslouchat koncerty, víc číst, poezii???... ale pak si zase pustím Ordinaci (no dobře, tu už ne..) otevřu internet a papá kulturo.

A nejhorší na tom je, že se vlastně i na to málo kultury dostávám vlastně silou, či náhodou.
Na poslední divadlo jsem šel spíše jen jako doprovod mámě a taky z důvodu volných lístků, ale odcházel jsem velice spokojen nad hereckým výkonem Kotka a spol. (jo ten ze snowboardaku).
Dneska jsem omylem navštívil klavírní koncert ZUŠ a taky dobrý! Ke klavíru jako vždycky respekt, protože stejně jako u bubnů nechápu jak může každá ruka dělat něco jinýho. Já mám problém si i čistit zuby a česat najednou, třeba... :-) Ale navíc se žáci dokázali odprostit od klasických trapnějších vystoupení pro dojaté rodiče, nýbrž předvedli vcelku kvalitní kulturní zážitek. Takže díky vám.
A taky jsem koukal jak máme hezkou ZUŠ, moderní ale s nádechem historie, tak, jak to k našemu městu patří.

Tak zase někdy, za půl roku.. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama