Kámen, nůžky, papír

9. února 2009 v 19:03 | fallen |  Komentáře
Formát dokončen úspěšně a vše funguje lépe, rychleji a stabilněji.

Poslední věcí, kterou jsem se starým systémem stihnul, byl překlad jednoho textu pro ex spolužačku ze základky.
Znáte to, lidi si na vás vzpomenou až když něco potřebujou. Ale tak to chodí a i já to tak semtam dělám. Navíc slečna je hezká, sympatická a ja s angličtinou nemám problémy.
Text se ukázal být jako nějaký čtenářský deník o jedné knize, rozsah cca půl stránky.
Samotnej překlad nedal moc práce, horší bylo, že jsem tomu nerozuměl ani česky, takže pro zřejmě učitelku AJ to bude hotové terno.

Po dokončení jsem byl zahrnut lichotkami a chválou, nicméně slečna se projevila jako dobře vychovaná a postavila mě před volbu: 1) prachy 2) láhev 3)její pozvání.
Starší a zkušenější mi radí, že život je o kontaktech a že člověk by neměl hned chtít něco protiúčtem, protože jednou se mu může hodit mít u někoho dluh. Ale já žiju dneškem. :-)
Panenky se mi změnily v dolary jako kresleným postavičkám, nicméně představa jak mi dává bankovky mi přišla až příliš vulgární.
Nabízí se tedy druhá možnost, alkohol. Pohled na moji poličku na které se hrdě dmou již 4 láhve mi dodal odvahy a navrhl tedy tuto odměnu. Nejsem sice domácí pijč ale láhev se nezkazí :-)
Po třetí možnosti by asi většina chlapů sáhla hned, jenže trochu bych se bál, že bychom si neměli moc co říct. Přecijen jsem teď zvyklý na určitý standard :-)
Moje volba byla akceptována, ale asi mám šťastnej den, protože prej když jsou ty prázdniny tak bychom se i tak mohli sejít a pokecat. Takže 2v1 a navíc to musí být osud a tomu není radno se příčit, že...
Tak uvidíme, třeba bude aspoň o čem psát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maartin Maartin | Web | 9. února 2009 v 20:19 | Reagovat

Taky bych si asi vybral druhou nebo třetí možnost :-) Vzít prachy je moc jednorázový a užitek moc krátkodobý, i když peníze se vždycky hodí...a lahev anebo setkání sice člověka neobohatí ekonomicky, ale není všechno o penězích...navíc  když je slečna i hezká a sympatická...

2 moss moss | 10. února 2009 v 8:31 | Reagovat

to že hel odjela pryč neznamená, že ty si budeš užívat! kdepak, nikam nepůjdeš xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama