Houpačka

20. února 2009 v 16:06 | fallen |  Komentáře
Konečně se to trochu začalo hejbat. Z hnijícího rybníka je opět zvolna tekoucí řeka a tak to mám rád. Mám rád, když mám co dělat. Bohužel to opravdu musí být něco, protože jinak si umelě závazky dělat neumím a jen tak tupě zíram do LCD a refreshuju oblíbené stránky jestli se někde něco nezměnilo. Vlastně je to taková analogie k přepinání programů u Tv.

Na ordinaci jsem se včera fakt nedíval. Teda ne celou. Ale Pavla teď odjede na stáž pryč a to pak už vůbec nebude mít cenu. :-)

Dobrá zpráva je, že jsem včera prodal jednu z mých motorek. Tu modrou kdyby to někoho zajímalo.
Ze všech věcí co jsem kdy měl a na kterých jsem prodělal, tak tohle bylo určitě nejhorší. Ale byla to cenná zkušenost do budoucna a věřím, že dalšímu majiteli bude sloužit. (No, nevěřím, ale je to taková fráze, že?). Každopádně to bylo zajímavé, protože na stanoveném místě ve stanovený čas nikdo nebyl. A mobil mi hlásil hlasovku. Tak to chodí, řekl jsem si a promrzlý šel domu. Stává se poměrně často mezi motorkáři, že pevný zájemce se bez omluvy nedostaví. Co se ale nestalo! No teda stalo! Jen co jsem postavil rezavou vodu na čaj, zvoní mi telefon a že jako kde jsem a tak.
No vida, není to s tim lidstvem tak zlý. Kluk tedy přijel, při pozdravu mi říká Dobrý den, cítim nadřazenost a taky cítím, že by to mohlo klapnout :-). A klaplo, kluk si ji s maminkou naložil a odvez vstříc zapadajícímu slunci. Poprvé jsem se na motorku, která mě opouští ani nedíval když odjížděla.

Dobrá zpráva je, že za uvolněné finanční prostředky si zase koupím nějaký hustý vozidlo, abych do něj zase vykrvácel všechny prachy, otočil ho nejlíp přes střechu a nechal sešrotovat.Ale už se těšim na to objížděni autobazarů...


Špatná zpráva je, že mi umírá pes. Cavalier King Charles Spaniel - Cedrik. Což je taky důvod názvu dnešního příspěvku. Myslím si, že čím lépe (výš) se člověk někdy cítí, tím hlouběji poté může spadnout. Tak to asi chodí. Jediným řešením je být apatický asketik a nic neprožívat. Ale k čemu pak žít? Takže teď řeším do jaké hloubky zamrzá hlína, abych mu mohl kopat hrob někde na jeho oblíbeném místě. Řeším, jak poznáme kdy se už opravdu trápí a kdy mu bude potřeba pomoct. A kdo to udělá...

No, dneska je maturák 4. ročníku, tak doufám, že si z něho budu pamatovat víc, než ze svýho.
A že se ráno vzbudím v pořádku :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama