14.2.

14. února 2009 v 12:00 | fallen |  Komentáře
muck...
Kolem a kolem vlastně ani nevím, co si o tom svátku myslím. Nejsem žádnej antiamerikánec, takže původ toho mi ani nevadí. Že to je komerce je jasný, ale copak Vánoce ne?
Možná pujdu odpoledne ven se podívat, jak to lidi prožívaj. Je pěkně. A uvidím jak jsme na tom.
Podle mě ale pravým dnem lásky je pro Čechy stejně 1. máj. Pamatuju si, jak jsem 1. jel na motorce se projet a jezdil kolem těch rozkvetlejch třešní a potkával ty dvojice a bylo to fajn. My jsme byli taky dva, přece..
Asi by Valentýn měl smysl, kdyby se dal slavit nějak méně přeslazeně, bez klišé a tak. Ale cožpak to jde, v půlce zimy? To je stějne nápad. Kdepak... máj to jistí. To je ta pravá r o m a n t i k a.
Takže, i když letos jsem-nejsem sám, přežiju to bez srdíček. To kouzlo psaníček ze základky je už stejně navždy pryč :-)


Zaujalo mě ale jak se tématu lásky věnuje MF DNES. Už ve čtvrtek mě fakt zaujal rozhovor s profesorem sexuologie. Určitě doporučuju, fakt zajímavý názory a myslím, že docela udeřil hřebík na hlavu.
Dnešní víkendová příloha k tomu dává 14 hudebních tipů a stejné množství propadaků. S tipy nelze než souhlasit, klasika je klasika, ale trochu mě mrzí že mi pohanili You're beautiful od Blunta. :-)
Nicméně skvělej playlist pro vaše uši.
A dále ještě přináší rady jak si najít a udržet vztah. A jsou docela upřímní. Konečně někdo.
Dokud budou pořád v Katce a Ženě a život lidem cpát ty úžasný lovestory a 15 tipů jak ulovit krásnýho chlapa, tak se to nikam nepohne. Ale napsat narovinu, že si člověk má uvědomit jak vypadá a podle toho hledat, nebo heslo na zajetém kole se nejvíc naučíte.. no, respekt. :-) Takže taky doporučuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama